CENTRUM PSYCHOTERAPII GDYNIA

Specjaliści psychoterapii Gdynia

Agnieszka Wilkaniec-Herman i Katarzyna Sędrowska


Zarezerwuj wizytę…

Najważniejsze informacje o nas

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami naszych psychoterapeutów, a następnie zachęcamy do samodzielnego wyboru terminu na dostępnym kalendarzu online.

Zespół został tak stworzony, by klient mógł wybrać wśród metod przez nas stosowanych oraz zakresu pracy. Nasi specjaliści psychoterapii pracują indywidualnie, z parami oraz na grupie. Ze względu więc na różne potrzeby pacjentów metody pracy są różnorodne.

Podejście behawioralno-poznawcze sprawdza się najlepiej w problemach z nastrojem, a głównie w przypadku zaburzeń lękowych. To metoda, która pomaga w natrętnych myślach czy uporczywym powtarzaniu pewnych czynności. Kolejnym problemem, w którym zalecamy to podejście są zaburzenia odżywiania.

W bardziej złożonych życiowych problemach proponujemy wybór terapeuty, który pracuje w kilku różnych nurtach, a następnie  je integruje na potrzeby klienta. Podejście integracyjne dostosowuje dorobek wielu szkół psychoterapii, by najlepiej dotrzeć do problemu pacjenta i znaleźć najlepsze jego rozwiązanie. Terapia integracyjna czerpie z klasycznych rozwiazań terapii Gestalt, psychodynamicznej czy Ericksonwskiej. Umożliwia więc kompleksowe podejście w zakresie poznania, zrozumienia problemu, a następnie rozwiązania. Dlatego też polecamy tą metodę do długoterminowej pracy, na przykład w zaburzeniach osobowości. Zapraszamy również osoby, które interesuje pogłębiona terapia uzależnień lub tylko wstępna diagnoza. Na nich czekają nasi specjaliści psychoterapii uzależnień.

Osobami, które cierpią na zaburzenia odżywiania opiekuje się specjalista z zakresu psychoterapii behwioralno-poznawczej i psychodietetyki.

Specjaliści psychoterapii Gdynia

Po dokonaniu wyboru zapraszamy do systemu rezerwacji online, gdzie wygodnie można ustalić pasujący termin u wybranego terapeuty.


Zarezerwuj wizytę…

psycholog Gdynia

Agnieszka Wilkaniec-Herman


Czytaj opis…

specjaliści psychoterapii Gdynia

Katarzyna Sędrowska


Czytaj opis…

psychoterapia w Gdyni

Dr Katarzyna Krausa


Czytaj opis…

psychoterapeuta Gdynia

Katarzyna Bera


Czytaj opis…

specjaliści psychoterapii Gdynia

Joanna Tokaj


Czytaj opis…

terapia grupowa Gdynia

Anna Ćwikałowska


Czytaj opis…

joga Gdynia

Katarzyna Jaworska


Czytaj opis…

Specjaliści psychoterapii Gdynia, lęki, nerwica, depresja, bulimia, terapia pary, kryzys, anoreksja, lęk, fobie, związki, smutek, bezsenność, żałoba, młodzież, psycholog Gdynia, terapia Gdynia, zaburzenia odżywiania, specjaliści psychoterapia Gdynia, DDA, DDD, niepokój, terapia grupowa

Przewiń do góry