Agnieszka Baran

Psychoterapeuta Gdynia

psychoterapeuta Gdynia

Zarezerwuj wizytę…

Witaj,
Moje życie kształtują moje wybory i tą wartością chcę się z Tobą podzielić.

Jestem szkolącą się psychoterapeutką w Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum wraz z Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ. Trenerką umiejętności psychospołecznych od 2013 roku, dyplomowaną terapeutką refleksologii, medycyny ajurwedyjskiej, pasjonatką natury ludzkiej, miłośniczką zwierząt i natury.
Odbyłam staż w Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości, następnie w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla osób z rozpoznaniem zaburzeń psychotycznych i nastroju.Od 10 lat uczęszczam na warsztaty, seminaria, szkolenia i biorę czynny udział w programach rozwojowych. Poszerzam swoje kompetencje zgodnie z zainteresowaniami o podłożu psychologicznym, w zakresie pozwalającym na zastosowanie tych umiejętności w pracy. Uczyłam także młodych absolwentów szkoleń dla stewardess, prowadziłam szkolenia, certyfikacje do zawodu i wspierałam ich w rozwoju. Szlifowałam warsztat trenerski Szkoły Trenerów METRUM w pracy z grupami w zakresie rozwijania umiejętności psychospołecznych.

Doświadczenie zbierałam podczas międzynarodowych warsztatów i konferencji. Pełniłam funkcje asystenckie u boku dr Partap Chauhan, założyciela Instytutu Jiva w Indiach, Arvick Baghramian psychoterapeutki pracującej z dorosłymi i z dziećmi, które doświadczyły przemocy seksualnej, założycielki szkoły w Hiszpanii, Izraelu i w Polsce. Następnie współpracowałam z brazylijską nauczycielką Komali Sunder Amorim, łączącą 20 letnie doświadczenie jako terapeutki w Międzynarodowym Ośrodku Medytacyjnym Osho w Punie z tradycjami Zen i neuronauką. Dołączyłam również do uczennic Arapaty TeMaari Aiono z Nowej Zelandii, ukończyłam pierwszą z trzech części jej nauk.

Idea.

Mam holistyczne podejście do człowieka, jego ciała, umysłu, emocji i ducha. Patrzę na człowieka z szacunkiem i ciekawością, przez pryzmat oka i szkiełka a przede wszystkim empatycznego serca.
Jestem tutaj, aby wesprzeć Cię w poszukiwaniach Twojej drogi ku zdrowiu i samopoznaniu. Korzystając ze sprawdzonych metod i narzędzi, pomagam w zrozumieniu siebie, co umożliwi przyjęcie nowych postaw wobec różnych sytuacji życiowych.
Wewnętrzna zmiana wymaga zaangażowania. Modyfikacja autodestrukcyjnych zachowań oraz znajomość sposobów radzenia sobie z uczuciami smutku, strachu i bólu przynoszą rezultaty odmieniające życie. Ważne by pamiętać o tym, by być dyrygentem swojego życia.

Psychoterapeuta Gdynia

Przewiń do góry