Kontakt psycholodzy Gdynia

psycholodzy Gdynia – strona z podstawowymi informacjami kontaktowymi.

CENTRUM PSYCHOTERAPII –  psycholodzy GDYNIA

REJESTRACJA: 504 257799 lub 503 993418

ZESPÓŁ:

Program terapeutyczny oraz doświadczenie zawodowe zespołu skierowane są do osób cierpiących na depresję, nerwicę (w tym zaburzenia lękowe, fobie,zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne), ale również zaburzenia odżywiania, zaburzenia osobowości, czy po prostu życiowe trudności w związkach, w pracy czy z innymi ludźmi.

Szczególna troską obejmujemy rodziny, które mogą borykać się z trudnościami wychowawczymi czy kryzysami w związku. Rozumiemy na czym polegają te problemy i posiadamy doświadczenie w pomocy zarówno chorym jak i ich bliskim.

Dbamy o nasze przygotowanie kompetencyjne, uczestnicząc w szkoleniach i całościowych studiach z zakresu psychoterapii.  Nasi terapeuci szkolą się w różnych podejściach psychoterapeutycznych (integracyjnym, behawioralno-poznawczym, ericksonowskim) po to by jak najlepiej dostosować metody pracy do problemów pacjenta. Swoją pracę poddajemy regularnej superwizji, czyli ocenie i wytycznym ze strony certyfikowanych specjalistów/superwizorów w psychoterapii.

By nasz zespół powstał i działał podejmowałyśmy wiele prób i błędów. Uczyłyśmy się współpracy i siebie nawzajem. Dzięki temu powstała świetna grupa osób, które szanują się, lubią ze sobą pracować i tworzyć tą wyjątkową atmosferę naszego CENTRUM PSYCHOTERAPII.

ZAPRASZAMY DO NAS!

Jeżeli nikt nie odbiera – terapeuci są z pacjentami, z pewnością oddzwonią do Państwa.

Zapraszamy Państwa do naszych dwóch gabinetów w Gdyni

Gdynia ul. Świetojańska 74/2

Gdynia ul. Inżynierska 116

Zapraszamy również na serwis znanylekarz.pl, gdzie można do wybranych terapeutów zarejestrować się online

Bardzo prosimy o przychodzenie na sesje punktualnie, to jest nie wcześniej niż 5 minut przed spotkaniem. Jeśli jesteśmy z pacjentami nie będziemy w stanie podejść do domofonu.

Prosimy też o kontakt telefoniczny przed pierwszym spotkaniem. Na smsy z prośbą o termin na pierwszą konsultację, niestety, nie odpowiadamy. Zawsze musimy najpierw trochę się poznać, by wiedzieć jak najlepiej Państwu pomóc.

 

psycholog gdynia, psycholodzy Gdynia, psychoterapia gdynia, dobry psycholog gdynia, psycholog gdynia cennik, psycholog gdynia opinie, terapia par gdynia, terapia małżeńska gdynia, znany lekarz psycholog Gdynia, psychoterapeuta w gdynii , psychoterapeuta gdynia, terapeuta dla młodzieży gdynia, terapia, terapeuta, Gdynia, deresja gdynia, bulimia gdynia

filia Gdańsk