Oferta terapii

Zarezerwuj wizytę…

Zapraszamy do

zapoznania się z ofertą usług terapeutycznych.

 

Psychoterapia indywidualna – 50 minut

to cykle spotkań, którego celem jest zmiana – schematów, mechanizmów utrudniających czerpanie satysfakcji z życia. Jednym z ważniejszych elementów terapii indywidualnej jest relacja pacjent-terapeuta, dzięki której można rozpoznać i zmienić to co przeszkadza w relacji ja-reszta świata. Terapia trwa od pół roku do ok. 2 lat, spotkania odbywają się zazwyczaj co tydzień.

 

Psychoterapia dzieci i młodzieży

Prowadzona w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze. Psychoterapeuta zajmuje się trudnościami wieku dorastania, specyficznymi problemami takimi jak lęk (również fobia szkolna), stany depresyjne, uzależnienie od internetu czy substancji psychoaktywnych, zaburzenia odżywiania. Zajęcia odbywają się zarówno w formie indywidualnej jak i grupowej – w zależności od potrzeb i możliwości młodego pacjenta.

psychoterapia dzieci i nastolatków Gdynia

 

Psychoterapia grupowa – 120 minut

jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szczególne trudności przeżywają w relacjach z innymi – poczucie izolacji, nieśmiałość, niezrozumienie. To dobry sposób na przełamanie swoich ograniczeń, lepsze rozumienie siebie w kontaktach z innymi i z samym sobą.
Praca odbywa się zazwyczaj w trzymiesięcznych lub półrocznych cyklach

  •  grupa dla osób z zaburzeniami odżywiania
  • terapia dla osób doświadczających lęku
  • spotkania dla mam – po drugiej stronie brzuszka
  • grupa dla samotnych singli – w poszukiwaniu miłości
  • psychoterapia grupowa ogólnorozwojowa – dla wszystkich, którzy chcą lepiej rozumieć siebie i innych.

psychoterapia grupowa Gdynia

 

Terapia par – 50-60 min

Oferta przeznaczona dla par w kryzysie. Pomaga usprawnić komunikację w relacji, a także zrozumieć uczucia i potrzeby drugiej strony. Najczęściej służy parom do odbudowania zaufania, więzi, ale czasem bywa sposobem na pokojowe rozstanie się.

psychoterapia par Gdynia

 

Terapia rodziny – 50-60 min

to spotkania, w których uczestniczą wszyscy członkowie rodziny (jeżeli tylko jest to możliwe). Podczas rozmowy ważne jest, aby każda osoba mogła się swobodnie wypowiedzieć i przedstawić swój punkt widzenia.
Ta forma pomocy skierowana jest do rodzin, które chcą odczuwać satysfakcję z życia rodzinnego oraz polepszyć jakość komunikacji. Zapraszamy także rodziny które borykają się z trudnościami związanymi z objawami somatycznymi dziecka, kłopotami wychowawczymi, nieśmiałością lub agresją. Pomagamy rodzinom przeżywającym kryzys związany ze zmianą etapów życiowych (np. ciąża, dorastanie dziecka) lub wynikającym z utraty pracy, śmiercią bliskiej osoby.
Psychoterapia rodziny jest również ważną metodą pracy z rodzinami, w których jeden z członków zmaga się z zaburzeniami odżywiania.

Spotkania odbywają się co 2-4 tygodnie.

psychoterapia rodzinna Gdynia

 

Konsultacje/Diagnoza

dla rodzin lub bliskich osób będących w terapii lub po prostu tych, którzy chcą znaleźć kilka odpowiedzi na pytania związane z problemami psychologicznymi – swoimi lub bliskich. To także spotkanie ze specjalistą, który diagnozuje na przykład uzależnienie lub zaburzenia odżywiania.

 

Warsztaty psychologiczne – weekendy

Zwykle tematyczne. To oferta terapii dla tych, którzy chcą zwiększyć swoje umiejętności społeczne i psychologiczne. Oferujemy więc trening asertywności, warsztaty dla rodziców, dla kobiet, warsztaty z autoprezentacji, wystąpień publicznych itd. Ponieważ zwykle do prowadzenia tych warsztatów zapraszamy specjalistów, aktorów lub coachów – warsztaty odbywają się kilka razy w roku.

warsztaty psychologiczne Gdynia

 

Terapia oparta o pracę z ciałem – Cena za cały miesiąc zajęć 360 zł

Szczegóły tutaj
Grupa zamknięta i otwarta.
Cena za cały miesiąc zajęć 360 zł.

praca z ciałem Gdynia

Przewiń do góry