O nas

 Specjaliści psycholodzy Gdynia

Najważniejsze informacje o nas

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami naszych psychoterapeutów. Zespół został tak dobrany, by klient mógł wybrać wśród metod przez nas stosowanych oraz zakresu pracy. Nasi specjaliści psycholodzy pracują indywidualnie, z parami oraz na grupie. Ze względu więc na różne potrzeby pacjentów metody pracy są różnorodne.

Podejście behawioralno-poznawcze sprawdza się najlepiej w problemach z nastrojem, a głównie w przypadku zaburzeń lękowych. To metoda, która pomaga w natrętnych myślach czy uporczywym powtarzaniu pewnych czynności.

W bardziej złożonych życiowych problemach proponujemy wybór terapeuty, który pracuje w kilku różnych nurtach, a następnie  je integruje na potrzeby klienta. Podejście integracyjne dostosowuje dorobek wielu szkół psychoterapii, by najlepiej dotrzeć do problemu pacjenta i znaleźć najlepsze jego rozwiązanie. Dlatego też polecamy tą metodę do długoterminowej pracy, na przykład w zaburzeniach osobowości.

Zapraszamy również osoby, które interesuje pogłębioną terapią uzależnień lub tylko wstępną diagnozą. Na nich czekają nasi specjaliści psycholodzy terapii uzależnień.

Osobami, które cierpią na zaburzenia odżywiania opiekuje się specjalista z zakresu psychoterapii behwioralno-poznawczej i psychodietetyki.

Po dokonaniu wyboru zapraszamy do systemu rezerwacji online, gdzie wygodnie można ustalić pasujący termin u wybranego terapeuty.

Rezerwacja online/o nas

nerwica, depresja, bulimia, pary, kryzys, anoreksja, lęki, fobie, związki, smutek, bezsenność, żałoba, młodzież, psycholog Gdynia, terapia Gdynia, zaburzenia odżywiania, specjaliści psycholodzy Gdynia