CENTRUM PSYCHOTERAPII GDYNIA

Oferta i Cennik

Agnieszka Wilkaniec-Herman i Katarzyna Sędrowska


Zarezerwuj wizytę…

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i cennikiem usług terapeutycznych.

Psychoterapia indywidualna – Cena 140/50 minut

to cykle spotkań, którego celem jest zmiana – schematów, mechanizmów utrudniających czerpanie satysfakcji z życia. Jednym z ważniejszych elementów terapii indywidualnej jest relacja pacjent-terapeuta, dzięki której można rozpoznać i zmienić to co przeszkadza w relacji ja-reszta świata. Terapia trwa od pół roku do ok. 2 lat, spotkania odbywają się zazwyczaj co tydzień.

psychoterapia indywidualna Gdynia

Psychoterapia grupowa – Cena 380/miesiąc (8 godzin)

jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szczególne trudności przeżywają w relacjach z innymi – poczucie izolacji, nieśmiałość, niezrozumienie. To dobry sposób na przełamanie swoich ograniczeń, lepsze rozumienie siebie w kontaktach z innymi i z samym sobą.
Cena 380/miesiąc (8 godzin) – zazwyczaj w trzymiesięcznych lub półrocznych cyklach

  •  grupa dla osób z zaburzeniami odżywiania
  • terapia dla osób doświadczających lęku
  • spotkania dla mam – po drugiej stronie brzuszka
  • grupa dla samotnych singli – w poszukiwaniu miłości
  • psychoterapia grupowa ogólnorozwojowa – dla wszystkich, którzy chcą lepiej rozumieć siebie i innych.

psychoterapia grupowa Gdynia

Terapia par – Cena 180/50 min

przeznaczona dla par w kryzysie. Pomaga usprawnić komunikację w relacji, a także zrozumieć uczucia i potrzeby drugiej strony. Najczęściej służy parom do odbudowania zaufania, więzi, ale czasem bywa sposobem na pokojowe rozstanie się.
Cena  180/60 min

psychoterapia par Gdynia

Psychoterapia rodzin – Cena 180/50

to spotkania, w których uczestniczą wszyscy członkowie rodziny (jeżeli tylko jest to możliwe). Podczas rozmowy ważne jest, aby każda osoba mogła się swobodnie wypowiedzieć i przedstawić swój punkt widzenia.
Ta forma pomocy skierowana jest do rodzin, które chcą odczuwać satysfakcję z życia rodzinnego oraz polepszyć jakość komunikacji. Zapraszamy także rodziny które borykają się z trudnościami związanymi z objawami somatycznymi dziecka, kłopotami wychowawczymi, nieśmiałością lub agresją. Pomagamy rodzinom przeżywającym kryzys związany ze zmianą etapów życiowych (np. ciąża, dorastanie dziecka) lub wynikającym z utraty pracy, śmiercią bliskiej osoby.
Psychoterapia rodziny jest również ważną metodą pracy z rodzinami, w których jeden z członków zmaga się z zaburzeniami odżywiania.

Spotkania odbywają się co 2-4 tygodnie. Cena lub 180/50

psychoterapia rodzinna Gdynia

Konsultacje/Diagnoza – Cena 150/godzina

dla rodzin lub bliskich osób będących w terapii lub po prostu tych, którzy chcą znaleźć kilka odpowiedzi na pytania związane z problemami psychologicznymi – swoimi lub bliskich. To także spotkanie ze specjalistą, który diagnozuje na przykład uzależnienie lub zaburzenia odżywiania.
Cena 150/godzina

psycholog Gdynia

Warsztaty psychologiczne – Cena: od 200zł/weekend pt-ndz. (ok. 8 godzin zajęć)

zwykle tematyczne. To oferta dla tych, którzy chcą zwiększyć swoje umiejętności społeczne i psychologiczne. Oferujemy więc trening asertywności, warsztaty dla rodziców, warsztaty z autoprezentacji, wystąpień publicznych itd. Ponieważ zwykle do prowadzenia tych warsztatów zapraszamy specjalistów, aktorów lub coachów – warsztaty odbywają się kilka razy w roku.
Cena: od 200 zł/weekend pt-ndz. (ok. 8 godzin zajęć)

warsztaty psychologiczne Gdynia

Terapia oparta o pracę z ciałem – Cena za cały miesiąc zajęć 360 zł

Szczegóły tutaj
Grupa zamknięta i otwarta.
Cena za cały miesiąc zajęć 360 zł.

praca z ciałem Gdynia

Przewiń do góry