Maja Reichert

Psychoterapia dzieci i młodzieży Gdynia

Zarezerwuj wizytę…
Psychoterapia dzieci i młodzieży Gdynia

Maja Reichert

Wykształcenie

Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie ze specjalizacją kliniczną na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS z Wydziałem Zamiejscowym w Sopocie. Po studiach zdecydowałam się kontynuować naukę w tej samej szkole i następnie ukończyłam studia podyplomowe o kierunku psychodietetyka. Aktualnie kontynuuję naukę w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum CBT oraz szkolę się w nurcie TSR (Krótkoterminowa Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach).

Doświadczenie

W trakcie trwania studiów zdobywałam doświadczenie odbywając liczne staże w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, a także poradniach zdrowia psychicznego oraz w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku. Obecnie pracuję w Młodzieżowym Ośrodku Terapeutycznym „Mrowisko” w Sopocie, gdzie udzielam pomocy dzieciom i młodzieży uzależnionej. Pracuję też w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Specjalizuję się w następujących obszarach:
  • stany lękowe (fobia, ataki paniki, stały niepokój)

  • zaburzenia nastroju (depresja, dystymia, ataki złości)

  • zaburzenia odżywiania

  • uzależnienia od substancji psychoaktywnych

  • uzależnienia behawioralne (od internetu, zachowań ryzykownych)

  • wsparcie osób LGBT+

Prowadzona przeze mnie psychoterapia dzieci i młodzieży odbywa się w przyjaznej atmosferze. Ponieważ ważne jest dla mnie by każdy pacjent mógł bezpiecznie zająć się swoimi problemami, tajemnica tego o czym mówimy w gabinecie obowiązuje mnie tak samo jak podczas terapii z dorosłymi.

Zapraszam również osoby dorosłe, które chcą uzyskać pomoc w obszarach mojej specjalizacji.

Prowadzę terapię indywidualną oraz grupową.

W szczególnych okolicznościach możliwa jest także terapia online.

Prywatnie

Uwielbiam spędzać aktywnie czas, najlepiej na świeżym powietrzu. Moją pasją jest też gotowanie oraz podróże.

Psychoterapia dzieci i młodzieży Gdynia, terapia nastolatków Gdynia, psycholog dla młodzieży Gdynia. Psycholog dzieci Gdynia, depresja, LGBT+, zaburzenia odżywiana Gdynia, bulimia Gdynia, anoreksja Gdynia, uzależnienie od internetu Gdynia

Przewiń do góry