Karolina Cysewska

Psychoterapia terapia Gdynia

rejestracja 503993418 lub 50257799
Rezerwuj online

Psychoterapia terapia Gdynia

 

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.
​Następnie umiejętności psychoterapeutyczne rozwijałam na całościowym 4,5 letnim szkoleniu w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii w Poznaniu. Kurs spełnia kryteria Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, które dotyczy szkoleń w zakresie psychoterapii.
​Wierzę, iż każdy Klient wymaga indywidualnego podejścia, dlatego pracuję w nurcie integracyjnym. Łączę elementy różnych podejść i szkół terapeutycznych, wybieram więc to, co jest użyteczne dla danego klienta. Szczególnie inspirujące jest dla mnie czerpanie z terapii ericksonowskiej, systemowej oraz poznawczo-behawioralnej.
W swojej pracy kieruję się przestrzeganiem kodeksu etyczno-zawodowego psychologa oraz poddaję ją superwizji ponieważ traktuję swój zawód profesjonalnie.
​Praktyczne doświadczenie zdobywam podczas pracy z młodzieżą oraz dorosłymi w instytucjach związanych z pomocą społeczną oraz interwencją kryzysową.

Zapraszam osoby, które zmagają się z następującymi problemami:

  • lęk i wszelkie zaburzenia nerwicowe
  • depresja i inne problemy z nastrojem
  • niska samoocena
  • trudności w związkach
  • problemu wieku dorastania (od 15 r.ż.)
  • trudności w relacjach w rodzinie

Praca, psychoterapia, ma szczególne znaczenie w moim życiu. Jednocześnie by pomagać skutecznie, staram się znajdować czas na swoje pasje. Doceniam uroki mieszkania nad morzem, ale też, gdy tylko jest to możliwe, wyjeżdżam wędrować po górach. W wolnym czasie oddaję się także gotowaniu dla bliskich, zgłębiając tajniki kuchni roślinnej.

Psychoterapia terapia Gdynia, psycholog młodzieżowy, terapia rodzinna Gdynia, terapia depresji Gdynia, kryzys, joga Gdynia