Terapia par Gdynia


Zarezerwuj wizytę…

Terapia grupowa Gdynia

Anna Ćwikałowska
Jestem pedagogiem, psychoterapeutą, w trakcie procesu certyfikacji. Uczestniczę w kursie psychoterapii atestowanym przez Sekcję Naukową Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, którego jestem członkiem, w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi. Swoje kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam w trójmiejskich organizacjach i instytucjach zajmujących się pomaganiem i wspieraniem osób w trudnych sytuacjach życiowych. Między innymi w Centrum Interwencji Kryzysowej, gdzie stawiałam swoje pierwsze kroki na drodze do pracy pomagacza i w obszarze pomagania.
Kolejno, także w Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Tu, oprócz pracy z osobami z niepełnosprawnościami, zajmowałam się również wspieraniem rodziców tychże osób. W kilku organizacjach pozarządowych zajmowałam się wdrażaniem innowacyjnych projektów dotyczących pracy z osobami z niepełnosprawnościami oraz z doświadczeniem kryzysu psychicznego.
W ramach tych projektów odbywałam staże w Niemczech i Danii.

 

Aktualne doświadczenie

Obecnie jestem zatrudniona w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Gdyni, gdzie zajmuję się pracą z osobami z doświadczeniem kryzysu psychicznego. Pracuję w indywidualnym kontakcie, prowadzę grupy wsparcia, a także szkolenia edukacyjne z tego obszaru i warsztaty rozwoju osobistego.
Prowadzę również swoją prywatną praktykę psychoterapeutyczną.
Stale podwyższam i udoskonalam swoje kompetencje uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach, warsztatach, projektach, konferencjach, również jako prelegentką.
W swojej pracy kieruję się zaciekawieniem wobec doświadczeń i historii życia drugiego człowieka, szacunkiem oraz możliwościami, jakie drzemią w każdym z nich.
Ważne jest dla mnie przestrzeganie etyki zawodowej.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Obszar moich zainteresowań i doświadczeń zawodowych to:

  • terapia grupowa
  • psychozy (również schizofrenia)
  • terapia rodzinna
  • psychoterapia nerwic
  • terapia par

Pracuję z osobami dorosłymi, powyżej 18 roku życia. Możliwa jest również terapia (również terapia grupowa) w formie kontaktu online.

Dbam też o własny rozwój osobisty poszerzając obszary swoich pasji i zainteresowań. Jestem miłośniczka szeroko pojętego dobrego smaku. A podróżując doświadczam poszerzania swoich horyzontów myślowych, a także elastycznego spojrzenia na sytuację, ludzi, wydarzenia….
Zapraszam serdecznie!

terapia par Gdynia

Przewiń do góry